KOMPLEXNÍ NABÍDKA ZAHRADNICKÝCH SLUŽEB

REALIZACE OKRASNÝCH I UŽITKOVÝCH ZAHRAD

FOTOGALERIE

NAŠE ZAHRADNICTVÍ NABÍZÍ

Prodej rostlin

PRODEJ ROSTLIN

   

V našem zahradnicví najdete široký sortiment listnatých i jehličnatých rostlin, ovocné a užitkové rosliny, okrasné trávy a mnoho dalšího. Specializujeme se také na méně obvyklé druhy zakrslých jehličnanů (čarověníky) a SOLITÉRNÍCH ROSTLIN. Neváhejte nás navštívit - v našem zahradnictví si vybere opravdu každý!

Realizace zahrad

REALIZACE ZAHRAD

   

Zajišťujeme kompletní realizace zahrad, od prohlídky, přes konzultaci s architektem a zpracování návrhu i projektu, až po vizualizaci, realizaci a následnou údržbu. Nejlepší vizitkou naší práce je vlastní zahrada v sídle firmy, kde se na vlastní oči můžete přesvědčit o tom, co vše umíme a jsme schopni vykouzlit i na vaší zahradě.

Poradenská činnost

PORADENSKÁ ČINNOST

   

Výběr rostlin do zahrady není jednoduchou záležitostí. Ať už se jedná o správnou kombinaci daných rostlin či jejich následnou péči. Nabízíme odborné poradenství v rámci kterého vám poskytneme informace o výběru rostlin, sázení, hnojení, přesazování, ochraně před škůdci a mnoho dalších cenných rad. Možná je i placená konzultace přímo u vás!

Trávníkové koberce

TRÁVNÍKOVÉ KOBERCE

   

Kdo by nechtěl mít u domu nádherný zelený trávník. Díky trávníkovému koberci to jde snadno, rychle a kvalitně! Dodáváme trávníkové koberce POUZE VČETNĚ POKLÁDKY pro novostavby, hřiště i komerční prostory - hodí se všude tam, kde je požadavek na dokonalý trávník za krátký čas a bez starostí.

Doprava zboží

DOPRAVA ZBOŽÍ

   

Naše firma dělá maximum pro bezstarostný nákup zákazníků, proto je součásti nabídky našich služeb také doprava zakoupeného zboží. Při nákupu si jednoduše domluvíme čas a místo dovozu. Při větších objednávkách je závoz v rámci Brna zdarma, v ostatních případech je cena smluvní.

Závlahové systémy

ZÁVLAHOVÉ SYSTÉMY

   

Provádíme návrh a realizaci závlahových systémů, které dodáváme pro zahrady, parky i sportovní plochy. Automatický závlahový systém šetří váš čas i peníze a poskytne trávníku i rostlinám potřebnou závlahu v dostatečném množství. Zajímá vás více? Neváhejte nás kontaktovat!