Realizace a údržba zahrad

Nejlepší reklamou pro firmu, která nabízí služby typu „Realizace zahrad“, je její vlastní zahrada, kde firma sídlí. Zákazník hned vidí co potencionální dodavatel umí a jaký má vkus. Velká část realizačních firem uvádí na svém webu fotografie „svých“ předchozích realizací. V mnoha případech je skutečnost jiná. U nás máte jistotu, že co Vám nabídneme, také umíme.

Jsme schopni a připraveni kompletně zajistit realizaci Vaší zahrady. A to od prohlídky a konzultace se zahradním architektem, přes zpracování návrhu, projektu, včetně vizualizace, vlastní realizaci a následnou údržbu.

Při zakládání zahrad a parků v rozumné míře podporujeme originální a netradiční řešení a technologie tak, aby spokojenost zákazníka byla dokonalá.

Naší hlavní předností, na rozdíl od většiny ostatních realizačních firem je skutečnost, že máme vlastní zásobu rostlin potřebnou k založení zahrady. Naše konkurence nejprve zpracuje návrh a po jeho odsouhlasení rostliny nakoupí. Zákazníkovi jsou zpravidla navržené rostliny ukázány v různých publikacích nebo internetu. Skutečnost je potom ve většině případů zklamáním. Vždy jsou předváděny rostliny v dospělém stavu. Skutečně sázené jsou vždy jiné než si zákazník představoval. Navíc v projektech předváděných zákazníkovi jsou uváděny latinské názvy, které zná jen odborník. Zákazník nakonec v záplavě nesrozumitelných informací rezignuje a projekt odsouhlasí.

V našem zahradnictví je situace zcela opačná. Zákazník si vybere rostliny přímo v zahradnictví a ty se také vysází. Potom nemůže dojít k žádným nesrovnalostem. Naopak je úplně normální, že zvolené rostliny v podmínkách zahrady zákazníka z nějakého důvodu nevyhovují. V takovém případě se prostě provede výměna za jiné, které jsou skladem v našem zahradnictví a to bez jakýchkoliv finančních nákladů zákazníka.

Dodržení odsouhlasených termínů a kvality provedené práce je pro nás samozřejmostí.

 

 

Další naše služby:

Okrasné a užitkové rostliny
Hnojiva a postřiky
Pěstební substráty
Poradenská činnost
Trávníkové koberce
Doprava zboží
Prodej zahradnických doplňků
Závlahové systémy