Naše služby

Okrasné a užitkové rostliny

Naše zahradnictví má v sortimentu celou škálu běžně pěstovaných listnatých a jehličnatých rostlin, včetně balkónovek, letniček, ovocných a užitkových rostlin, skalniček, okrasných trav, atd.

Specializujeme se zejména na méně obvyklé druhy zakrslých jehličnanů a čarověníků obecně.

 

Realizace a údržba zahrad

Nejlepší reklamou pro firmu, která nabízí služby typu „Realizace zahrad“, je její vlastní zahrada, kde firma sídlí. Zákazník hned vidí co potencionální dodavatel umí a jaký má vkus. Velká část realizačních firem uvádí na svém webu fotografie „svých“ předchozích realizací. V mnoha případech je skutečnost jiná. U nás máte jistotu, že co Vám nabídneme, také umíme.

Číst dále: Realizace a údržba zahrad

   

Poradenská činnost

Další nespornou velkou předností našeho zahradnictví je poskytování bezplatné poradenské činnosti našim zákazníkům. Nejedná se jen o poskytnutí informací o prodávaných rostlinách, ale i jejich následné péči. Ta zahrnuje návody na hnojení, přesazování, řez a ochranu před škůdci a chorobami. Cenné rady poskytujeme i s přezimováním jednotlivých druhů, zálivkou, ale i s umístěním zakoupených rostlin na budoucí zahradě.

Velice často si zákazník objedná i konzultace přímo u sebe na zahradě.

Prostřednictvím Facebooku nabízíme bezplatné poradenství pro zákazníky tzv. na dálku. Pokud máte jakékoliv problémy, neváhejte a zasílejte jakékoliv dotazy.

 

   

Trávníkové koberce

Trávníkové koberce se používají všude, kde chceme mít rychle a kvalitně zatravněnou plochu nebo v místech, kde dochází k nadměrné vodní či větrné erozi. Obvykle trávníkové koberce dodáváme do novostaveb, kde zákazník nemá dostatek času na vypěstování přírodního trávníku, na fotbalová hřiště a jiné sportovní plochy, do komerčních prostor, atd. Jedním z nejčastějších důvodů proč dojde k volbě varianty položení hotového trávníkového koberce je přítomnost malých dětí nebo domácích zvířat na budoucí zahradě. Těm jen těžko vysvětlíte, že na čerstvě osetou plochu se nesmí několik týdnů vstupovat.Trávník je založen rychle a je u něj zaručena kvalita i druhové složení drnu. Trávníkový koberec je předem vypěstovaný trávník, který je odříznut včetně drnu, a následně svinut. Tím je zajištěna snadná přeprava na předem připravenou půdu přímo k zákazníkovi. Během několika dní po pokládce lze trávník běžně používat a zatěžovat.

Rozpočet jednotlivých zakázek počítáme individuálně, proto neváhejte a vyplňte poptávkový formulář. Rádi Vám pošleme předběžnou kalkulaci. Minimální odběr činí 40m2.

 

   

Doprava zakoupeného zboží

Součástí nabídky našich služeb je také doprava zakoupeného zboží na místo určení. Při nákupu si se zákazníkem domluvíme čas a místo dovozu. Děláme maximum pro bezstarostný nákup, bez práce a stráveného času navíc.

Při větších objednávkách a dodávce v rámci Brna je závoz zakoupeného zboží zdarma. V ostatních případech je cena dopravy smluvní. Součástí dopravy je velice často zakoupené zboží dopraveno až na místo výsadby a tam našimi pracovníky výsadba provedena. Cena za tuto službu je individuálně stanovována tak, aby byl zákazník vždy spokojen.

   

Závlahové systémy

Pro zabezpečení požadavků zákazníků firma provádí navrhování a realizaci závlahových systémů. Tuto činnost za firmu zabezpečuje:

Ing. Ondřej Kresa
Tel.: (+420) 728 382 780
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Dodáváme automatické závlahové systémy pro zahrady, parky i sportovní plochy. Postaráme se o kompletní realizaci, od dodání všech komponentů, přípravy, návrhu, až po konečnou realizaci.

Celou realizaci provádíme zpravidla do několika dnů. Po dalších 2-3 týdnech není zásah do vaší zahrady téměř patrný. Jednotlivé komponenty jsou umístěny pod povrchem a vysouvají se pouze jednotlivé postřikovače. Problémem tak není sekání zahrady a ani jiné práce na trávníku a na záhonech jak si mnozí myslí. Jedinou Vaší starostí je tak zazimování automatického systému jedenkrát v roce, což pro nás také není problém tuto službu zabezpečit.

Automatický závlahový systém šetří váš čas, ale i peníze. Investice se během pár let vrací. Již žádné ztráty vody a navíc kvalitní trávník bez starostí. Rádi vám poskytneme více informací, a proto nás neváhejte kontaktovat s vašimi dotazy.

Poskytujeme také záruční a pozáruční servis.